GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 16495127
nr 1649 5127
Tallrikar
5 st, dekor i famille rose, Kina, Imaridekor, Japan. Diameter: 23-24 cm
Kondition: lagningar, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:39:06
150 kr